LANGUAGES

NATUREL YATAK

Anasayfa / NATUREL YATAK

NATUREL YATAK
Pocket yay sistemi ile üretilen, rahat ve yumuşak yapısıyla adından söz ettiren omurga dostu Nevada yatak, hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek.

Doğanın güzelliklerini sizler için yatağınıza kadar getirdik. Woolmark patentli üst yüzeyi tamamen merinos yününden üretilmiş örme kumaş, kışın mükemmel bir ısı dengesi ve konforlu bir uyku sunmaktadır. Bamboo yazlık yüzey mükemmel nem dengesi sağlar. Herkül Yay Sistemi maksimum bel desteği sağlayarak omurganıza gerekli desteği verir.

WOOLMARK KUMAŞ:
Woolmark Blend, saf doğallık ve konfor sunuyor. Woolmark Blend lüks viscon ile süper yumuşak merinos yününden üretilmiş özel kumaştır. Modayat sizleri daha iyi bir gece uykusuna teşvik eden enfes bir kumaşla bu ultra konforlu yatağı üretmiştir. Doğal yün ortamı REM uyku aşaması olarak bilinen, uykunun en yaarlı fazının süresini uzatır.

BAMBOO KUMAŞ
Bamboo, bugüne kadar kimyasal maddelerle sağlanan yumuşaklık, parlaklık ve antibakteriyel özelliklerini, doğal yapıya sahip iplikleriyle sunan bir uyku çözümüdür. Hammaddesi gereği hafif bir dokuya sahip Bamboo çok iyi nem çekme, teri pamuktan daha hızlı emme ve hava geçirgenliği sağlayarak bedenin nefes almasına yardımcı olma avantajlarıyla özellikle yaz ayları için ideal bir uyku seçeneğidir.