LANGUAGES

VISCO PRIME YATAK

Anasayfa / VISCO PRIME YATAK

VISCO PRIME YATAK
Özel örgü kumaşı, kendine özgü kapitonesi ve çift taraflı kullanımı uzun yıllar kavuştuğunuz konforu devam ettirecek.

Visco Prime Yatak uzay teknolojisi yüksek yoğunluklu visco süngeri 6 cm olarak ped içini komple doldurup mükemmel bel desteği sağlarken, iki kat süper soft sünger ve slikonize elyafla oluşturulan üst kapitone katmanı size konfor sağlarken terlemenizi de önler.
Mükemmel bel desteği ve mükemmel konfor...

Mineraller ve Biorytmic Sleep Yatak Kumaşı
Biorytmic Sleep yatak kumaşı doğada bulunan ve belli bir enerjiye sahip minerallerin belirli geometrik yapıda bir araya getirilmesi ile elde edilmiştir. Günlük hayattaki stres, yoğun iş temposu, uykusuzluk, yorgunluk, halsizlik v.b. pek çok sebep vücutta iletişim düzensizliğine sebep olur. Biorytmic Sleep’in geliştirilmesindeki amaç; çeşitli sebeplerle azalan vücut iletişimini uyku esnasında düzenlemektir.

Biorytmic Sleep’in Stress Üzerindeki Etkisi
Bioritmik yatak kumaşının uyku esnasında ve sonrasında, stress üzerine etkisi, EDA (Electrodermal Activity) yöntemiyle incelenmiştir. EDA yöntemiyle bu kumaşın stresi azaltmada ve güne stressiz olarak başlamada etkili olduğu kanıtlanmıştır. Uykunun iyileştirici gücünü keşfedin! Dayanıklı yay sisteminin yanında vücut ısısı ve ağırlığına duyarlı Visco malzemesi sayesinde bedenin her noktasına ihtiyacı kadar destek sağlayarak kan dolaşımını dengeler; uyuşmaları engeller. Böylece yatakta dönmeleri azaltarak derin uyku evresini uzatır. Artık bedenin uykuda kendini sağaltma gücünü kullanabilmesi için gereken ortam hazır.

Visco
Uzay teknolojisi ile geliştirilen visco, vücut ağırlığına ve ısısına bağlı olarak hareket ederek bedeni yatay konumda en ideal biçimde destekler. Kan akışı dengelenirken dolaşım sorunları ortadan kalkar.